Producent
Polecamy
Regulamin sklepu internetowego koloreo.pl


 1. Sklep internetowy KOLOREO.PL prowadzony jest przez firmę:

 2. KOLOREO
  Jacek Miś
  Biała Druga 106A
  23-300 Janów Lubelski

  NIP: 862-154-51-19 REGON: 0 605 555 18

  Wpis do Ewidencji Działalności Gospodarczej prowadzony przez Burmistrza Janowa Lubelskiego nr: 04029.
 3. Sklep prowadzi sprzedaż detaliczną za pośrednictwem Internetu - zamówienia przyjmowane są:
 4. Wszystkie produkty oferowane przez sklep KOLOREO.PL są fabrycznie nowe, wolne od wad fabrycznych  i prawnych, zostały legalnie sprowadzone na rynek polski.
 5. Wszystkie ceny na stronach KOLOREO.PL są cenami brutto (zawierają podatek VAT) oraz wyrażone są  w PLN. Ceny nie obejmują kosztów wysyłki.
 6. Do każdego zamówienia wystawiany jest paragon lub na życzenie klienta faktura VAT (wymaga uzupełniania dodatkowych danych przy składaniu zamówienia).
 7. KOLOREO.PL dostarcza towary za pośrednictwem dwóch firm: 
  • Poczty Polskiej (szczegółowy cennik dostępny w dziale koszty wysyłki)
  • Firmy kurierskiej DHL (szczegółowy cennik dostępny w dziale koszty wysyłki)
 8. Zamówiony towar wysyłany jest na koszt odbiorcy za pobraniem lub po dokonaniu przelewu.  W przypadku przelewu zamówienie zostanie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto sklepu. Zamówienia w kwocie minimum 350zł wysyłane są na koszt sklepu (płatność przelewem lub za pobraniem, dotyczy 1 przesyłki do 30kg).
 9. Każde zamówienie potwierdzane jest za pomocą e-maila lub telefonicznie.
 10. Termin realizacji podawany jest każdorazowo przy produkcie. Czas wysyłki może ulec zmianie z przyczyn niezależnych od sklepu.
 11. Na czas, po jakim zamówione produkty trafiają do rąk osoby zamawiającej składa się czas sprowadzenia towaru (podawany przy każdym produkcie) oraz czas, jaki jest potrzebny Poczcie Polskiej / kurierowi DHL na dostarczenie przesyłki pod wskazany przez Kupującego adres, przy czym uwzględniane są tu tylko dni robocze.
  • termin otrzymania przesyłki = czas skompletowania zamówienia + czas dostawy
  • W dniu wysyłki zamówienia Klient jest informowany o tym fakcie e-mailowo.
 12. KOLOREO.PL zastrzega sobie prawo do odmowy realizacji zamówienia, gdy wzbudza ono uzasadnione wątpliwości (brak adresu e-mail, nr telefonu, danych teleadresowych klienta).
 13. KOLOREO.PL gwarantuje możliwość zwrotu towaru w ciągu 10 dni od daty jego wysyłki (Dz.U. nr 22, poz. 271 z dn.02.03.2000). Zwrotowi podlega wyłącznie towar nieużywany, w oryginalnym opakowaniu wraz z dowodem zakupu. Zwrot bez dowodu zakupu nie jest rozpatrywany. Zwrot towaru odbywa się na koszt kupującego. Przed wysyłką zwracanego towaru prosimy o kontakt ze sklepem.
 14. Reklamacje dotyczące uszkodzeń mechanicznych, powstałych podczas transportu będą rozpatrywane wyłącznie na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego z kurierem lub pracownikiem poczty.
 15. Podstawy reklamacji nie stanowią różnice w wyglądzie towarów dostarczonych z zamówionymi, wynikające z różnych ustawień parametrów monitora klienta.
 16. Informacje zamieszczone na stronach sklepu KOLOREO.PL nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego. Momentem zawarcia umowy kupna-sprzedaży jest potwierdzenie przez klienta odbioru towaru.
 17. KOLOREO.PL gwarantuje pełną ochronę danych osobowych klientów zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych (Dz.U. nr 133, poz. 883). Dane osobowe klientów będą używane tylko i wyłącznie w celu realizacji zamówienia.
 18. Poszczególne promocje obowiązujące w danym czasie nie łączą się.
 19. Regulamin określa zasady zakupów w sklepie internetowym KOLOREO.PL. Złożenie zamówienia jest równoznaczne z zapoznaniem się z jego treścią i jego akceptacją.