Producent
Szybki kontakt
Telefon: +48 608 599 006
Polecamy

Domalux Bezzapachowy 1L - lakier do mebli, boazerii, zabawek

Producent:Domalux
Kod towaru:Domalux Bezzapachowy 1L
Wysyłamy w: 
Wysyłka kurierem:od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)
Rozmiar:
Ilość:
Kolor:
Cena (z VAT): 29.90 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis

Lakier przeznaczony jest do lakierowania mebli, boazerii, przedmiotów drewnianych i drewnopochodnych wewnątrz pomieszczeń nie narażonych na działanie wody i innych agresywnych mediów. Uzyskana powłoka charakteryzuje się subtelnym wyglądem wydobywającym naturalny urok lakierowanej powierzchni, podkreślając zarazem strukturę drewna. Ze względu na cechy ekologiczne szczególnie polecany do wymalowań takich jak żłobki, przedszkola, mieszkania prywatne.

Domalux Bezzapachowy otrzymał atest hipoalergiczności.
Dzięki nowoczesnej recepturze, lakier pozbawiony jest szkodliwych, chemicznych substancji, a przez to jest przyjazny nawet dla osób szczególnie wrażliwych i alergików. Dzięki temu może być bez obaw stosowany w pokojach dziecięcych i przedszkolach. Podczas aplikacji i schnięcia możemy pozostać w malowanym pomieszczeniu. Lakier jest niezwykle trwały i odporny na ścieranie, a przy tym ma delikatny, niedrażniący zapach.

Lakier występuje w dwóch odmianach: z połyskiem oraz półmatowej

Stopień połysku: połysk/półmat
Wydajność z litra: 10m2
Czas schnięcia: 10h
Ilość warstw: 2
Nakładanie warstwy po: 6h
Rozcieńczalnik: woda pitna
Opakowanie: 1L, 5L

Etap 1 - Przygotowanie podłoża

Powierzchnia przeznaczona do malowania powinna być czysta, gładka, przeszlifowana papierem ściernym o granulacji 180-240 i następnie dokładnie oczyszczona z pyłu.

Etap 2 - Malowanie

Lakier przed użyciem należy starannie wymieszać w oryginalnym opakowaniu. Stosować w postaci handlowej lub rozcieńczyć woda pitną (max 5%). Po nałożeniu pierwszej warstwy, po czasie co najmniej 6h powierzchnię polakierowaną przeszlifować papierem ściernym o granulacji nr 180-240, dokładnie odpylić, przetrzeć szmatką, a następnie nałożyć drugą warstwę lakieru.

Etap 3 - Czyszczenie narzędzi

Do mycia narzędzi malarskich stosować wodę pitną.

WAŻNE

W przypadku lakierowania zabarwionym wyrobem należy posługiwać się specjalną instrukcją stosowania dostępną w punktach sprzedaży (w przypadku braku instrukcji; proszę poprosić o nią sprzedawcę lub skontaktować się z bezpłatną infolinią 0 800 11 33 11).
Narzędzia i pędzle należy myć w wodzie pitnej bezpośrednio po zakończeniu malowania.
Wyrób przechowywać w opakowaniach szczelnie zamkniętych. Chronić przed mrozem. Malować w temperaturze 15 - 25°C
Klienci kupili również