Producent
Szybki kontakt
Telefon: +48 608 599 006
Polecamy
kliknij na miniature, by ją powiększyć

Emalia antykorozyjna - Bezpośrednio na rdzę 800ml - efekt młotkowy

Producent:Dekoral
Kod towaru:Prosto na rdzę młotkowy 800ml
Wysyłamy w: 
Wysyłka kurierem:od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)
Rozmiar:
Ilość:
Kolor:
Cena (z VAT): 34.90 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis
Emalia antykorozyjna metalik - koloryEmalia antykorozyjna przeznaczona jest do malowania przedmiotów stalowych i żeliwnych oraz elementów konstrukcji stalowych bez konieczności wcześniejszego stosowania farb gruntujących i podkładowych. Polecana jest do wymalowań zarówno wewnętrznych jak i zewnętrznych


Wydajność
ok. 10m2 / 1 L
Wygląd powłoki
efekt młotkowy
Metoda malowania
Pędzel, wałek lub natrysk
Opakowanie handlowe
  0,25 L, 0,8 L,

Sposób stosowania

Przygotowanie podłoża

Podłoże stalowe i żeliwne należy starannie oczyść poprzez usunięcie olejów, smarów, pyłów, luźno przylegającej rdzy oraz starej łuszczącej się farby za pomocą szczotki drucianej, papieru ściernego lub narzędzi mechanicznych. Przy renowacji wymalowań, stare powłoki należy zmatowić papierem ściernym i odpylić. Usunąć powłoki złuszczone i spękane.

Malowanie

Malować za pomocą pędzla, wałka lub natrysku. W celu uzyskania długotrwałej ochrony antykorozyjnej zalecamy nakładanie 2-3 warstw. Kolejną warstwę możesz nanosić pomiędzy 1 a 2 godziną od nałożenia poprzedniej lub po upływie 24 h.

Dodatkowe informacje

Przed użyciem wyrób należy dokładnie wymieszać. W razie potrzeby zaleca się rozcieńczenie wyrobu rozcieńczalnikiem do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania (max 3% wag.). Po zakończeniu prac malarskich narzędzia należy umyć rozcieńczalnikiem do wyrobów ftalowych ogólnego stosowania.
Klienci kupili również