Producent
Szybki kontakt
Telefon: +48 608 599 006
Polecamy
promocja

PILMAS 5L - Zabójca Pleśni - Płyn do usuwania pleśni

Producent:SBS-SIM
Kod towaru:012457183
Wysyłamy w: 
Wysyłka kurierem:od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)od 15zł (powyżej 350zł GRATIS)
Rozmiar:
Ilość:
Kolor:
Cena (z VAT): 53.90 zł Cena rynkowa: 59.90 zł
kup teraz
Średnia ocen: 0.00
Dodaj opinię
Opis

 

Pilmas - przeznaczenie:

 

Preparat służy do likwidacji pleśni, grzyba domowego, porostów, glonów z wszelkich materiałów, stosowanych w budownictwie wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń. Nadaje się do czyszczenia zewnętrznych ścian budynków, niezależnie od materiału elewacyjnego (stosowany na tynki tradycyjne, mineralne, akrylowe lub silikonowe). Środek można stosować także do oczyszczania płyt betonowych, lastriko, kamienia (np. pomniki), drewna (architektura ogrodowa), itp. Można stosować w zakładach produkcji wyrobów spożywczych. Nie powoduje odbarwień trwałych kolorów.

PILMAS - zabójca pleśni jest roztworem wodnym aktywnego chloru z dodatkami substancji zapachowych. Zawiera do 5% aktywnego chloru. Posiada własności grzybobójcze, pleśniobójcze i bakteriobójcze. Działa dezynfekująco. Dodatkowym czynnikiem jest działanie wybielające.


Dane techniczne:

Wydajność z litra: 10m2
Opakowania: 280ml, 650ml, 1L, 5L

Jak stosować:

Profilaktycznie:

Preparat nanieść na ściany i miejsca zagrożone występowaniem pleśni i grzyba przed malowaniem.

Interwencyjnie:

Miejsca zaatakowane spryskać rozpylaczem z odległości ok. 15 cm lub nałożyć pędzlem. Zaatakowana powierzchnia nie wymaga wcześniejszego przygotowania ani późniejszych działań. W przypadku dużego zagrzybienia można wcześniej powierzchnię przetrzeć szczotką ryżową lub malarską. Nie dopuścić do powstawania zacieków. Po zastosowaniu - pleśń zostaje zlikwidowana, a ze względu na lekkie właściwości wybielające - plamy usunięte. W miejscach bardzo zagrzybionych proces powtórzyć. Zaleca się wykonać wcześniejsze próby na mniejszych powierzchniach.

W trakcie stosowania trzeba zapewnić wymianę powietrza lub wentylację w pomieszczeniu

Środki ostrożności:

W czasie używania należy zachować szczególną ostrożność, ponieważ preparat zawiera chlor który uwalnia się podczas procesu trawienia grzyba. Stosować środki ochrony indywidualnej. Pomieszczenie wietrzyć do zaniku charakterystycznego zapachu.

Magazynowanie:

Przechowywać tylko w oryginalnych zamkniętych pojemnikach, w temperaturze poniżej 25°C. Chronić przed gorącem i nadmiernym nasłonecznieniem, z dala od źródeł ciepła. Zapewnić wentylację. Niebezpieczne reakcje z kwasami. Nie używać metalowych pojemników. Zasady magazynowania przyjęte dla produktów mogących wydzielać chlor gazowy.

 

Towary powiązane
Klienci kupili również